Newsletters

Archív newsletterů

newsletter 01 červen 2013 (PDF)
newsletter 02 září 2013 (PDF)

Aktuální newsletter

Novinky a informace o GERFLOR

GERFLOR RECREATION 45

GERFLOR RECREATION 45 je univerzální podlahovina vhodná především pro sportovní aktivity, která se vyznačuje velmi dobrou odolností vůči bodovému zatížení a také dlouhou životností. Celková tloušťka tohoto produktu činí 4,5 mm a jeho nášlapná vrstva je kalandrovaná (válcovaná) v několika vrstvách ze 100% PVC. Nosná vrstva je tvořena velmi hustou pěnou s rovnoměrným tvarem bublin a ta je navíc vyztužena skelnou sítí. Podlahová krytina má povrchovou úpravu PUR Protect, což je ošetření, které výrazně usnadňuje čištění podlahy a zvyšuje odolnost materiálu vůči chemikáliím a také obsahuje Sanosol, což je bakteriostatická a fungicidní přísada zamezující šíření mikroorganizmů. Je proto ideální krytinou pro herny ve školkách, malé tělocvičny a víceúčelové sály nebo fitness centra. Produkt je 100% recyklovatelný a je už z 30% vyráběn z recyklovaného materiálu. V souladu s filosofií společnosti GERFLOR neobsahuje podlaha RECREATION 45 žádné škodlivé látky spadající do skupiny CMR (karcinogeny, mutageny, reprotoxika) a žádné těžké kovy.

GERFLOR RECREATION 45 vzorkovník a složení produktu

V současné době nabízíme 6 dekorů ve výrazných barvách (Azul, Gris, Roja, Naranja, Verde a Menta) v šířkách 1,5 m a návinech 15 nebo 20 bm. Podlahovou krytinu dodáváme pouze v celých rolích. Záruka je 12 let. Doporučená maloobchodní cena 619,-Kč/m² + DPH .

Gerflor motto: CESTA ODPOVĚDNOSTI

Více než 70 let je rozvoj společnosti Gerflor postaven na schopnosti přizpůsobit se specifickým požadavkům jednotlivých trhů a jejich potřebám. Počínaje domácností přes dopravu, zdravotnictví, sport atd. Děti, pacienti a starší lidé jsou našimi hlavními uživateli, což znamená, že máme tyto cílové skupiny na mysli vždy, když navrhujeme naše podlahy a to tak, aby splňovaly ty nejnáročnější požadavky. Hygiena, kvalita vnitřního ovzduší, bezpečnost, akustický a vizuální komfort jsou součástí všech našich produktových řad. Vytyčili jsme si nejvyšší standardy, pokud se jedná o kvalitu životního prostředí v souladu s výrobou našich materiálů. Gerflor má se svými produktovými řadami nejnižší emise VOC na trhu a používá recyklované materiály ve všech svých produktových řadách. Naše nová generace produktů se ubírá směrem k volně ležícím produktům, tím pádem snížení používání lepidel a následnému využití těchto produktů na konci životního cyklu k recyklaci a opětovnému použití ve výrobním procesu. Kromě toho, naše produkty se po celou dobu své životnosti snadno udržují a nevyžadují proto ani tolik vody nebo chemických přípravků než mnoho alternativních povrchů.

Bertrand-Chammas

Předseda představenstva a generální ředitel GERFLOR

Další témata Newsletteru číslo 02 září 2013

VOC FREE SYSTEM
NEBEZPEČÍ FTALÁTŮ
CERTIFIKÁTY GERFLOR
jsou dostupná ve formátu dokumentu PDF. Stažení je možné zde.

Pokud Vám unikl newsletter číslo 1 červen 2013 s tématy:
CELOPLOŠNÉ LEPENÍ
NOVÁ KOLEKCE BYTOVÉHO PVC TEXLINE A HOME COMFORT
V ČEM SE LIŠÍ GERFLOR PVC S TEXTILNÍ PODLOŽKOU OD KONKURENCE
jeho stažení, ve formátu dokumentu PDF, je možné zde.

www.gerflor.cz
oficiální stránky pro Českou republiku
StepStyle
Lazecká 70A
779 00 Olomouc


e-mail: info@gerflor.cz

Staňte se naším fanouškem na Facebooku

Gerflor cz/sk je na Facebooku

Newsletter

Aktuální informace